#Z nami Połaź! – od Dworku Matejki do Zalewu Nowohuckiego


Pan Tadeusz postanowił wyprawić się z nami na zupełnie nową trasę! Tym razem początek przejdziemy przy Zalewie Nowohuckim, następnie odwiedzimy Dworek Matejki, ale też zahaczymy o Kombinat. Pan Tadeusz, nasz niezwykły przewodnik,wziął udział w projekcie #ZnamiPołaź i udało mu się przełamać los, który sprawił, że stracił dach nad głową. Dzięki Wam, zwiedzającym i swojej pracy, znalazł dom, którego nie miał przez ostatnie lata.

Krzesławice_Dworek_Jana_Matejki

Autor: Maire

Teraz działa już prawie samodzielnie, aby móc ten dach nad głową utrzymać jak najdłużej. Każda wycieczka mu w tym pomaga, ale daje też znacznie więcej niż tak przyziemne sprawy jak rachunki. Czuje się potrzebny i doceniony za swoją wiedzę, ma siłę do dalszego działania.

13.09.2020 – niedziela, godzina 15:00

Trasa wycieczki: start z Placu Centralnego w kierunku Zalewu Nowohuckiego, rzut oka na Kombinat, przejście pod Dworek Matejki

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie prowadzone w projekcie „Z nami Połaź!„. Wysoka frekwencja da naszemu przewodnikowi poczucie, że nie przygotowywał się na darmo, że ma to sens i może uczciwie zarabiać na swoje życie.