#Z nami Połaź! – po kolejnym zwiedzaniu Nowej Huty


Druga wycieczka za nami! To spotkanie również rozpoczęło się pod Pomnikiem Solidarności, ale poszliśmy inną trasą, w kierunku Zalewu Nowohuckiego. Pan Tadeusz jak zwykle, poradził sobie znakomicie.

Z_nami_Polaz-Los_Polacos-wycieczka-Nowa_Huta (5)

Duże zainteresowanie sprawiło, że pan Tadeusz poczuł się doceniony, co daje mu impuls do działania, motywuje, by jeszcze zadbać o lepsze życie. Mimo problemów technicznych spacer zakończył się sukcesem i zainicjował kolejne działania, mające na celu wsparcie Pana Tadeusza w jego trudnej sytuacji.

Trasa wiodła między innymi przez Park Ratuszowy, którego charakterystycznym elementem jest, jedyna zachowana z kilku dawniej stojących rzeźb, rzeźba Wiesława Bielaka Akwarium. Trasa zakończona została przy Zalewie Nowohuckim, w jakże miłych okolicznościach przyrody 🙂

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w projekcie „Z nami Połaź!„. To dla nas bardzo ważne, aby Pan Tadeusz, czy osoby, którym staramy się pomóc widziały, że walczą, a ich walka jest doceniana. Mają poczucie, że nie przygotowywały się na darmo, że ma to sens i można zarabiać na swoje życie.

Bez Was, czyli zainteresowanych spotkaniem, nie byłoby to możliwe. Dziękujemy!