#Z nami Połaź! – krakowska Nowa Huta z Panem Tadeuszem


Najbliższa wycieczka z Panem Tadeuszem tym razem ma ważny cel! Pragniemy, by udało mu się zarobić pieniądze na mieszkanie w grudniu. Pan Tadeusz, nasz niezwykły przewodnik podjął wyzwanie, postanowił zawalczyć o siebie, pokonać trudności i po miesiącach przygotowań serdecznie zaprasza na kolejną, przygotowaną przez siebie wycieczkę po Nowej Hucie.

Plac_Centralny-Nowa_Huta

Autor: Piotr Tomaszewski-Guillon

Pan Tadeusz stracił swój dom, ale mimo trudnych doświadczeń znalazł siłę i chęci, by spróbować zmienić swój los. Po raz kolejny zabierze chętnych, którzy chcą lepiej poznać historię Nowej Huty i opowie o latach minionych. A to po to, aby mieć szansę na stały dochód i przyszłości wyrwać się ze swojej trudnej sytuacji.

Nasz projekt „Z nami Połaź!” ma w zamierzeniu dawać wędkę, a rybami są wszyscy chętni, którzy przybędą i dadzą się złowić na krasomówstwo naszego przewodnika. Pan Tadeusz, który wychowywał się na Nowej Hucie, choć nie jest profesjonalistą, to ma w zanadrzu wiele ciekawostek, których próżno szukać w książkach.

20.09.2020 – niedziela, godzina 14:00

Trasa najbliższej wycieczki:Plac Centralny, Aleja Róż, Park Ratuszowy, Osiedle Słoneczne, Kino Sfinks, Krzyż w Nowej Hucie. Zakończenie trasy: budynek dawnej Dzielnicowej Rady Narodowej.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie,  wysoka frekwencja da naszemu przewodnikowi poczucie, że nie przygotowywał się na darmo, że ma to sens i istnieją ludzie, którzy chętnie wysłuchają jego opowieści o miejscu, które ukochał.