#Z nami Połaź! – „Wytyrani Weterani” odc.3

Dziś kolejne spotkanie z naszymi mistrzami filmu, kinooperatostwa, śpiewu i, po prostu, życia. Jeśli znacie kogoś równie pozytywnego jak Pan Jan i Pan Witold, czyli tytułowi Wytyrani Weterani, dajcie znać!


Na zachętę zdradzimy, że w tym odcinku Pan Jan przytoczy trochę opowieści o zabawnych wypadkach podczas pracy operatora, a w tym czasie pan Witold, jak na artystę przystało bez ustanku będzie tworzyć swoje niezwykłe rysunki.

Dla przypomnienia jeszcze napiszemy, że nasi niezwykli Wytyrani Weterani mają ponad 80 lat (nie razem, ale każdy osobno!) i pomimo zaawansowanego wieku oraz braku własnego kąta są ludźmi pełnymi pasji, energii i niebywale chętni, by współpracować i dzielić się swoja niezwykłą wiedzą.


 

 

Dziękujemy wszystkim za obecność podczas emisji kolejnego, już trzeciego odcinka cyklu „Wytyrani Weterani”. Był to odcinek, w którym nasi Wytyrani Weterani dużo mówili o problemach i trudnościach, pojawiających się w ich życiu oraz o tym, jak pasja potrafi uratować przed załamaniem w kryzysie.

Mamy nadzieję, że dzięki tym opowieściom nasi widzowie mogli spojrzeć znacznie szerzej na problem kryzysu bezdomności oraz zauważyli, jak skomplikowane drogi czasem wiodą nas w życiu i jak niejednoznaczne są często sytuacje, które zazwyczaj wygodnie jest nam oceniać jako oczywiste.

Mamy też nadzieję, że wszyscy już pamiętają ile metrów ma jedna puszka taśmy filmowej 😉

Dziękujemy serdecznie, że z nami jesteście i wspieracie dobrą myślą i dobrą energią.