Wernisaż Pana Witolda

Zapraszamy Was na spotkanie z absolutnym znawcą filmu, ale przede wszystkim – rysownikiem, który tworzy wszędzie i ciągle. Jeżdżąc do późnej nocy tramwajami, siedząc na przystanku, a nawet oglądając film w ciemnej kinowej sali.

WERNISAŻ – 08.10, godz. 19:00 (piątek),
WYSTAWA – 09-10.10, godz.16:00-20:00
Adres: Konfederacka 4, Kraków, KREAKTYWNA

Kochani ❤ Pana Witolda (82 lata) znamy od kilku lat. Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, którego życie potoczyło się niczym w czeskiej komedii. A przynajmniej on tak twierdzi i często się z tego śmieje. Bo niby co powiedzieć o człowieku, którego największym kiedyś problemem w pracy na Kombinacie była wódka? A właściwie to, że jej nie pił, tylko chodził do kina? Ciężko było się odnaleźć w tamtym świecie. Nieco lżej dzisiaj, bo hasło: „Kto nie pije ten kapuje” już chyba nie obowiązuje. Niestety, o dach nad głową czasami nie jest łatwo.


Witold Klęp – wernisaż 10.2021

Przybądźcie i poznajcie Pana Witolda, z którym rozmowa poprawia nastrój na długie godziny. Którego prace będziecie mogli podziwiać i zakupić, co wzmocni jego poczucie własnej wartości, ale też opłaci jego lokum na najbliższe miesiące. Absolutna, zupełna całość pójdzie na jego dach nad głową.

A jeśli są wśród Was osoby, które inwestują w sztukę… To tym bardziej warto się wybrać, bo za 20 lat te dzieła będą warte więcej niż kamienica, w której były wystawione ? Gorąco w to wierzymy i zapraszamy ?

A jeśli nie możecie przybyć w piątek, czekamy na Was w weekend 9-10.10 w godzinach 16:00-20:00. A jeśli zupełnie przybyć nie możecie, to udostępnijcie chociaż to wydarzenie. Niech świat dowie się o Panu Witoldzie jak najszybciej ?Jeszcze raz zapraszamy!