#Z nami Połaź! po Nowej Hucie – Pan Tadeusz oprowadza


Już niebawem pierwsza, absolutnie zaskakująca, intrygująca wycieczka po krakowskiej Nowej Hucie.  Z nowej i bardzo osobistej perspektywy o Nowej Hucie opowie niezwykły przewodnik. Przewodnik, jakiego jeszcze w Krakowie nie było. Wycieczkę prowadzić będzie pan Tadeusz, który stara się wyjść z kryzysu bezdomności.

Pan Tadeusz stracił swój dom, ale mimo trudnych doświadczeń znalazł siłę i chęci, by spróbować zmienić swój los. Przez ostatnie miesiące pilnie przygotowywał się do swojej roli przewodnika po Nowej Hucie. Razem z zespołem Los Polacos stworzył projekt wycieczek, które mogą dać mu szansę na stały dochód, tak by w przyszłości mógł w ten sposób wyrwać się ze swojej trudnej sytuacji i diametralnie zmienić jakość swojego życia. Pan Tadeusz, który wychowywał się na Nowej Hucie, choć nie jest profesjonalnym przewodnikiem, ale za to ma w zanadrzu wiele ciekawostek, których próżno szukać w książkach.

30.08.2020 – niedziela, godzina 14:00

Wycieczka rozpocznie się przy Pomniku Solidarności (Plac Centralny), następnie podążać będzie przez Aleję Róż, Osiedle Szklane Domy, Osiedle Szkolne i zakończy się nad Zalewem Nowohuckim. 

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie,  wysoka frekwencja da naszemu przewodnikowi poczucie, że nie przygotowywał się na darmo, że ma to sens i istnieją ludzie, którzy chętnie wysłuchają jego opowieści o własnej dzielnicy.