#Z nami Połaź! – podgórska opowieść Pani Władysławy

Dziś po raz drugi retransmitujemy opowieść o Starym Podgórzu w Krakowie. Nasza prelegentka opowie o latach młodości i tym, jak kiedyś wyglądała ta dzielnica. Wszak spędziła tutaj całe swoje życie, zatem wiedzę ma głęboką.

Pani Władysława zgłosiła się do nas zupełnie sama i przekonała do współpracy. Los nie był dla niej szczególnie łaskawy i jakiś czas temu straciła praktycznie cały majątek, ale nie straciła dobrego humoru, energii do działania i pamięci o Podgórzu. Ciągle ma wspaniałe i niezwykle odważne pomysły, za którymi my sami nieraz nie nadążamy.

Jeśli jesteście ciekawi, jak to drzewiej w Podgórzu bywało, kliknijcie niżej.Jeśli kliknęliście, to już wiecie wiele o okolicach starego cmentarza podgórskiego, Zabłocia i poznaliście, kto mógł się uczyć w XLIII Liceum Ogólnokształcącym. Do tego wiecie, gdzie można było kupić najlepsze w Podgórzu bułki i ciasteczka, no i czy było mniej, czy bardziej ekologicznie.

Spotkanie zostało zarejestrowane podczas wypowiedzi na żywo, przed publicznością korzystającą z narzędzia ClickMeeting. To drugie z kolei spotkanie i widać, że Pani Władysława poradziła sobie znakomicie. Jej rozmówca też nieco lepiej wypadł w porównaniu do poprzedniego, przyznajcie to szczerze 😉

Dziękujemy serdecznie, że z nami jesteście i zapraszamy na więcej!